Novinky

15.12.2015 15:26

Zasielanie pred Vianocami

Vážení zákazníci, pokiaľ si tovar objednáte tento týždeň (do 18.12.2015) dodáme Vám ho ešte pred Vianocami.  Objednávky došlé po víkende, žiaľ už pred Vianocami doručené nebudú.

Celý článok

—————

28.11.2015 10:07

Extra pálivé omáčky

Pre fanúšikov extrémnych chilli, ktorí nemajú čas čakať na vypestovanie rastlín alebo na to nemajú priestor, sme pripravili špeciálny produkt, hustú chilli omáčku. Omáčka je vyrobená z čerstvých chilli, každá obsahuje iný druh odrodových chilli. K dispozícii je 5 rôznych farebných prevedení z 3 najpálivejších chilli vôbec. Omáčky expedujeme od 1.12.2015, dostatočne zabalené. Vyskúšajte extrémnu pálivosť bez čakania! Ideálny darček pod stromček pre všetkých chilli extrémistov. Omáčok je len veľmi obmedzený počet, preto dlho neváhajte. Dobrú chuť!  

Celý článok

—————


Vitajte u nás!

Ak ste fanúšik štipľavých chili papričiek alebo ak nimi chcete urobiť radosť sebe, rodine či priateľom, tak ste tu správne. Trochu extrému nezaškodí.

Mám na výber semená a aj extrémne pálivé omáčky - odrody najpálivejších chilli papričiek z čerstvých plodov vypestovaných tento rok na Slovensku a ako novinku aj čerstvý jemne zomletý chilli prášok.

V ponuke aj aktuálny držiteľ Guinessovho rekordu v pálivosti Carolina Reaper HP22B s neuveriteľným maximálnym výsledkom 2 200 000 SHU a priemerným okolo 1 500 000 SHU. Mám aj novú odrodu  Chocolate Bhutlah , hnedú chilli, ktorá sa podobá na jolokie a páli prakticky rovnako ako Carolina a ktorá ašpiruje na získanie prvého miesta v pálivosti. 

Verím, že moji zákazníci sú spokojní, zásielky vybavujem okamžite. Súčasťou zásielky je podrobný návod na pestovanie.