Novinky

28.09.2015 07:00

Semená chilli na sezónu 2015/2016

Priatelia extrémne štipľavých chilli paprík, dnes mám pre vás len dobré správy. Posielanie semien začína 1.10.2015 a všetky vaše objednávky budú týmto dňom vybavené. Pridaných je opäť zopár nových druhov, stále mám k dispozícii všetkých top 9 najštipľavejších chilli. Novinka tento rok je Chocolate Bhutlah, o ktorom sa vraví, že to bude budúci šampión pálivosti a údajne prekoná aj Carolina Reaper (okrem toho, že páli takmer rovnako, je hmotnejší, takže máte reálny pocit, že páli oveľa viac). Ďalšou novinkou je aktuálne najpálivejšia čínska chilli Shabu shabu, ktorá sa vzhľadom, chuťou a...

Celý článok

—————

13.03.2015 16:03

Zmena email adresy

Vážení zákazníci a priaznivci chilli papričiek, vzhľadom k pretrvávajúcim technickým problémom s prijímaním vašich emailových objednávok som sa rozhodol zmeniť emailovú adresu na novú: morugashop@gmail.com. Pôvodná už nie je aktívna, preto prosím komunikujte už len cez tento nový emailový kontakt. Ďakujem za pochopenie a ešte raz sa ospravedlňujem tým, ktorým boli zásielky zaslané o deň dva neskôr.

Celý článok

—————


Vitajte u nás!

Ak ste fanúšik štipľavých chili papričiek alebo ak nimi chcete urobiť radosť sebe, rodine či priateľom, tak ste tu správne. Trochu extrému nezaškodí.

Mám na výber semená a aj extrémne pálivé omáčky - odrody najpálivejších chilli papričiek z čerstvých plodov vypestovaných tento rok na Slovensku a ako novinku aj čerstvý jemne zomletý chilli prášok.

V ponuke aj aktuálny držiteľ Guinessovho rekordu v pálivosti Carolina Reaper HP22B s neuveriteľným maximálnym výsledkom 2 200 000 SHU a priemerným okolo 1 500 000 SHU. Mám aj novú odrodu  Chocolate Bhutlah , hnedú chilli, ktorá sa podobá na jolokie a páli prakticky rovnako ako Carolina a ktorá ašpiruje na získanie prvého miesta v pálivosti. 

Verím, že moji zákazníci sú spokojní, zásielky vybavujem okamžite. Súčasťou zásielky je podrobný návod na pestovanie.