Novinky

13.03.2015 16:03

Zmena email adresy

Vážení zákazníci a priaznivci chilli papričiek, vzhľadom k pretrvávajúcim technickým problémom s prijímaním vašich emailových objednávok som sa rozhodol zmeniť emailovú adresu na novú: morugashop@gmail.com. Pôvodná už nie je aktívna, preto prosím komunikujte už len cez tento nový emailový kontakt. Ďakujem za pochopenie a ešte raz sa ospravedlňujem tým, ktorým boli zásielky zaslané o deň dva neskôr.

Celý článok

—————


Vitajte u nás!

Ak ste fanúšik štipľavých chili papričiek alebo ak nimi chcete urobiť radosť sebe, rodine či priateľom, tak ste tu správne. Trochu extrému nezaškodí.

Mám na výber semená a aj extrémne pálivé omáčky - odrody najpálivejších chilli papričiek z čerstvých plodov vypestovaných tento rok na Slovensku a ako novinku aj čerstvý jemne zomletý chilli prášok.

V ponuke aj aktuálny držiteľ Guinessovho rekordu v pálivosti Carolina Reaper HP22B s neuveriteľným maximálnym výsledkom 2 200 000 SHU a priemerným okolo 1 500 000 SHU. Mám aj novú odrodu  Chocolate Bhutlah , hnedú chilli, ktorá sa podobá na jolokie a páli prakticky rovnako ako Carolina a ktorá ašpiruje na získanie prvého miesta v pálivosti. 

Verím, že moji zákazníci sú spokojní, zásielky vybavujem okamžite. Súčasťou zásielky je podrobný návod na pestovanie.