Novinky

21.11.2017 19:09

Semená a omáčky chilli na sezónu 2017/2018

Priatelia extrémne štipľavých chilli paprík, dnes mám pre vás len dobré správy. Čerstvé semená sú k dispozícii a vaše objednávky začínam od 21.11.2017 vybavovať. Porcie som zdvojnásobil, takže vám príde v každej porcii až 20 semien. Ponuka chilli semien odráža Vaše doterajšie požiadavky - všetky najpálivejšie odrody sú k dispozícii, ako vždy ide o čerstvé semená z vlastnej úrody. Predvlaňajšia novinka Chocolate Bhutlah vás oslovila, vraví sa, že to bude budúci šampión pálivosti a údajne prekoná aj Carolinu (okrem toho, že štípe takmer rovnako, je jej plod väčší a máte reálny...

Celý článok

—————


Vitajte u nás!

Ak ste fanúšik štipľavých chili papričiek alebo ak nimi chcete urobiť radosť sebe, rodine či priateľom, tak ste tu správne. Trochu extrému nezaškodí.

Mám na výber semená a aj extrémne pálivé omáčky - odrody najpálivejších chilli papričiek z čerstvých plodov vypestovaných tento rok na Slovensku a ako novinku aj čerstvý jemne zomletý chilli prášok.

V ponuke aj aktuálny držiteľ Guinessovho rekordu v pálivosti Carolina Reaper HP22B s neuveriteľným maximálnym výsledkom 2 200 000 SHU a priemerným okolo 1 500 000 SHU. Mám aj novú odrodu  Chocolate Bhutlah , hnedú chilli, ktorá sa podobá na jolokie a páli prakticky rovnako ako Carolina a ktorá ašpiruje na získanie prvého miesta v pálivosti. 

Verím, že moji zákazníci sú spokojní, zásielky vybavujem okamžite. Súčasťou zásielky je podrobný návod na pestovanie.