Novinky

02.10.2012 12:00

E-shop bol spustený

Dnes bol spustený náš nový e-shop zameraný na predaj semien najpálivejších chili papričiek. E-shop prináša našim zákazníkom produkty rýchlejšou a prehľadnejšou formou. Ako v každom biznise existuje konkurencia aj tu. Oproti konkurencii ponúkame zaručene klíčivé semená z vlastnej úrody, zozbierané z čerstvých dozretých plodov. Novinky získavame z celého sveta priamo od pestovateľov, ktorí danú odrodu vyšľachtili, prípadne s ňou absolvovali SHU testy pálivosti. Keďže vieme o čom je predaj, zákazníkom vychádzame maximálne v ústrety, či samotnou cenou, novinkami v chili produktoch alebo...

Celý článok

—————


Vitajte u nás!

Ak ste fanúšik štipľavých chili papričiek alebo ak nimi chcete urobiť radosť sebe, rodine či priateľom, tak ste tu správne. Trochu extrému nezaškodí.

Mám na výber semená a aj extrémne pálivé omáčky - odrody najpálivejších chilli papričiek z čerstvých plodov vypestovaných tento rok na Slovensku a ako novinku aj čerstvý jemne zomletý chilli prášok.

V ponuke aj aktuálny držiteľ Guinessovho rekordu v pálivosti Carolina Reaper HP22B s neuveriteľným maximálnym výsledkom 2 200 000 SHU a priemerným okolo 1 500 000 SHU. Mám aj novú odrodu  Chocolate Bhutlah , hnedú chilli, ktorá sa podobá na jolokie a páli prakticky rovnako ako Carolina a ktorá ašpiruje na získanie prvého miesta v pálivosti. 

Verím, že moji zákazníci sú spokojní, zásielky vybavujem okamžite. Súčasťou zásielky je podrobný návod na pestovanie.