Novinky

28.03.2017 20:58

Ukončenie zasielania semein chilli papričiek

Ukončenie zasielania semein chilli papričiek   Vážení priaznivci extra pálivých chilli, vzhľadom k tomu, že najvhodnejšie agrotechnické termíny výsevov chilli papričiek sú úspešne za nami, posledným marcovým dňom roku 2017 prestávam zasielať chilli semená určené na výsev v tejto sezóne. V prípade, že si ich napriek tomu objednáte, budú Vám dodané až v októbri 2017, po zbere semien z novej úrody. Pár rastlín Carolina Reaper, Moruga Scorpion, ChocoBhutlah a Rokoto bude k dispozícii na výstave Flóra 2017.    Ďakujem Vám za priazeň a prajem extra pálivé úspechy v prestovaní...

Celý článok

—————

11.04.2016 07:00

Ukončenie zasielania semein chilli papričiek

Vážení priaznivci extra pálivých chilli,  vzhľadom k tomu, že najvhodnejšie agrotechnické termíny výsevov chilli papričiek sú úspešne za nami, dnešným dňom prestávam zasielať chilli semená. V prípade, že si ich napriek tomu objednáte, budú Vám dodané až v októbri 2016, po zbere semien z novej úrody. Pár rastlín Carolina, Moruga a ChocoBhutlah bude k dispozícii na výstave Flóra v posledný deň výstavy, v nedeľu 1.5.2016. Ďakujem Vám za priazeň a prajem extra pálivé úspechy v prestovaní nielen chilli papričiek :-)  

Celý článok

—————


Vitajte u nás!

Ak ste fanúšik štipľavých chili papričiek alebo ak nimi chcete urobiť radosť sebe, rodine či priateľom, tak ste tu správne. Trochu extrému nezaškodí.

Mám na výber semená a aj extrémne pálivé omáčky - odrody najpálivejších chilli papričiek z čerstvých plodov vypestovaných tento rok na Slovensku a ako novinku aj čerstvý jemne zomletý chilli prášok.

V ponuke aj aktuálny držiteľ Guinessovho rekordu v pálivosti Carolina Reaper HP22B s neuveriteľným maximálnym výsledkom 2 200 000 SHU a priemerným okolo 1 500 000 SHU. Mám aj novú odrodu  Chocolate Bhutlah , hnedú chilli, ktorá sa podobá na jolokie a páli prakticky rovnako ako Carolina a ktorá ašpiruje na získanie prvého miesta v pálivosti. 

Verím, že moji zákazníci sú spokojní, zásielky vybavujem okamžite. Súčasťou zásielky je podrobný návod na pestovanie.