Novinky

12.09.2013 19:18

2013 - Vybavovanie objednávok

Vázení priatelia chili papričiek, moje rastliny práve nasadzujú plody, trošku neskôr ako by som si želal, no počasie ovplyvniť neviem. Z tohoto dôvodu budem vaše objednávky vybavovať zhruba o mesiac, t.j. po 15.10.2013. Verím, že semienok bude dosť, aby som vám všetkým vyšiel v ústrety.

Celý článok

—————

05.05.2013 16:33

Ukončenie zasielania semien chili paprík

Vážení priatelia chili papričiek, keďže najvhodnejší čas na výsev chili je už za nami, pozastavujem vybavovanie objednávok. Posielať semená, ktoré síce vyklíčia ale tento rok už asi nezarodia sa mi nezdá fér, preto vaše objednávky začnem vybavovať opäť na jeseň 2013, približne od polovice októbra až začiatku novembra. Dovtedy vám želám veľa úspechov pri pestovaní chili papričiek a mnoho zážitkov pri ich ochutnávaní. Na jeseň 2013 sa môžete tešiť na ďalšie novinky, ktoré doteraz v ponuke neboli.

Celý článok

—————


Vitajte u nás!

Ak ste fanúšik štipľavých chili papričiek alebo ak nimi chcete urobiť radosť sebe, rodine či priateľom, tak ste tu správne. Trochu extrému nezaškodí.

Mám na výber semená a aj extrémne pálivé omáčky - odrody najpálivejších chilli papričiek z čerstvých plodov vypestovaných tento rok na Slovensku a ako novinku aj čerstvý jemne zomletý chilli prášok.

V ponuke aj aktuálny držiteľ Guinessovho rekordu v pálivosti Carolina Reaper HP22B s neuveriteľným maximálnym výsledkom 2 200 000 SHU a priemerným okolo 1 500 000 SHU. Mám aj novú odrodu  Chocolate Bhutlah , hnedú chilli, ktorá sa podobá na jolokie a páli prakticky rovnako ako Carolina a ktorá ašpiruje na získanie prvého miesta v pálivosti. 

Verím, že moji zákazníci sú spokojní, zásielky vybavujem okamžite. Súčasťou zásielky je podrobný návod na pestovanie.