Novinky

11.03.2014 14:06

Trindidad Scorpion Butch T - vypredaný

Dnes sa predala posledná porcia semien Trinidad Scorpion Butch T a viac porcií túto sezónu už nie je k dispozícii.  Vaše objednávky chili semienok druhu Capsicum chinense = Trinidad Scorpion Butch T vybavím od konca jesene 2014.  Ostatné druhy ako neoficiálne najpálivejšia chili Trinidad MORUGA Scorpion ako aj Naga Morich alebo 7 POT sú ešte k dispozícii skladom v počte asi po 10 porcií. Prajem úspešné pestovanie!

Celý článok

—————


Vitajte u nás!

Ak ste fanúšik štipľavých chili papričiek alebo ak nimi chcete urobiť radosť sebe, rodine či priateľom, tak ste tu správne. Trochu extrému nezaškodí.

Mám na výber semená a aj extrémne pálivé omáčky - odrody najpálivejších chilli papričiek z čerstvých plodov vypestovaných tento rok na Slovensku a ako novinku aj čerstvý jemne zomletý chilli prášok.

V ponuke aj aktuálny držiteľ Guinessovho rekordu v pálivosti Carolina Reaper HP22B s neuveriteľným maximálnym výsledkom 2 200 000 SHU a priemerným okolo 1 500 000 SHU. Mám aj novú odrodu  Chocolate Bhutlah , hnedú chilli, ktorá sa podobá na jolokie a páli prakticky rovnako ako Carolina a ktorá ašpiruje na získanie prvého miesta v pálivosti. 

Verím, že moji zákazníci sú spokojní, zásielky vybavujem okamžite. Súčasťou zásielky je podrobný návod na pestovanie.